Otomatik Pipet ve Pipet Uçları ile Santrifüj Tüpleri

otomatik pipet ve pipet uçları

DLAB dPette+ 0.5-10μl (27)

0€

otomatik pipet ve pipet uçları

DLAB dPette+ 5-50μl (28)

0€

otomatik pipet ve pipet uçları

DLAB dPette+ 30-300μl (29)

0€

otomatik pipet ve pipet uçları

DLAB StepMate Stepper (50)

0€
Otomatik pipet ve pipet uçları ile santrifüj tüpleri, laboratuvarlarda ve kliniklerde yaygın olarak kullanılan bir ekipman setidir. Bu ekipman seti, sıvıların hassas bir şekilde ölçülmesine ve santrifüj edilmesine olanak tanır. Otomatik pipetler, manuel pipetlere göre daha hızlı ve daha hassastır. Pipet uçları, farklı hacimli sıvıları ölçmek için kullanılabilir. Santrifüj tüpleri, sıvıları santrifüj etmek için kullanılır. Santrifüj, sıvıların farklı yoğunluktaki bileşenlerini ayırmak için kullanılan bir işlemdir.
 
Otomatik pipet ve pipet uçları ile santrifüj tüpleri, farklı kapasitelerde ve farklı özelliklerde olabilir. Ekipman seti seçimi, kullanılacağı uygulamaya göre yapılır.
 
Otomatik pipet ve pipet uçları ile santrifüj tüpleri, kullanımı kolay ve güvenli cihazlardır. Otomatik pipetleri kullanmak için, pipetin ucuna pipet ucunu takın ve pipetin kolunu itin. Pipet ucu, sıvıyı pipete çekecektir. Pipet ucunu sıvının bulunduğu kabın dışına çıkarın ve pipetin kolunu serbest bırakın. Pipet, sıvıyı kabın dışına verecektir.
 
Pipet uçları, farklı hacimli sıvıları ölçmek için kullanılabilir. Pipet ucunun üzerindeki işareti, pipetin ne kadar sıvı çekebileceğini gösterir.
 
Santrifüj tüpleri, farklı yoğunluktaki bileşenleri ayırmak için kullanılır. Santrifüj tüpü, sıvının santrifüj edileceği bir kaptır. Santrifüj tüpü, farklı malzemelerden yapılmış olabilir. Santrifüj tüpü, farklı boyutlarda olabilir.
 
Otomatik pipet ve pipet uçları ile santrifüj tüpleri, farklı endüstrilerde kullanılmaktadır. Otomatik pipet ve pipet uçları ile santrifüj tüpleri, laboratuvarlarda, kliniklerde, gıda endüstrisinde ve kimya endüstrisinde kullanılmaktadır.

Kozmetik, ilaç, gıda ve bir çok alanda kullanılmaktadır.