Hakkımızda

Chromascience Kimya Teknolojileri San Tic. Ltd. Şti. faaliyetlerine 2019 yılında İstanbul’da sıvı ve gaz kromatografisi sarf malzemeleri alanında başlamış sonrasında hedeflerini büyüterek Laboratuvarınızın ihtiyacı olan her şey sloganıyla yoluna devam etmiştir.

İstekli, bağlı, sonuç üreten çalışanları ile firmamız sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla kurulmuş olup teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek satış ,satış sonrası destek, aplikasyon uygulamaları, anahtar teslim laboratuvar kurulum projelerinde hizmet etmektedir. Söz konusu laboratuvar ve analiz ise size uygun bir çözümümüz mutlaka vardır ve doğru adrestesiniz demektir.

Firmamız kısa sürede attığı doğru adımlar ve üstlendiği her işi zamanında, beklenen kalite seviyesinin üzerinde tamamlayarak sektörde bilinilirliğini arttırmış ve hatırı sayılır bir saygınlığa ulaşmıştır. Chromascience Kimya Teknolojileri ailesi olarak biz, geniş ürün yelpazemizle doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak fonksiyonel çözümlerimizle, siz müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyor ve bunu misyon ediniyoruz.

Laboratuvarınızın ihtiyacı olan tüm Laboratuvar Cihazları, kimyasallar ve sarflar için internet sitemiz labcini.com adresini sizler için hayata geçirdik. Laboratuvar cihazları konusunda yılların tecrübesi, bilgi birikimi ve teknik donanımı ile sektöre hizmet veren firmamız, geniş ürün portföyü ile size sınırsız alternatif sunuyor. Laboratuvar Cihazları hakkında ihtiyaç duyduğunuz her konuda, uzman ekibimiz size en doğru cihazı belirlemek için yardıma hazır olacaktır. Ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun cihazları, rekabetçi fiyatlarla size sunacaktır.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

  • Üniversiteler
  • İlaç Sanayi
  • Kozmetik Sanayi
  • Gıda Sanayi
  • Analiz Laboratuvarları
  • Petrokimya, Tarım, Tekstil ve diğer Kimya Sanayi